Co nowego w październiku..?

01.10. godz 9:00 pokaz iluzjonisty dla wszystkich grup

Program:
– latający papierek,
– znikająca chusteczka,
– antygrawitacyjny pierścionek,
– krojenie banana powietrzem,
– komórka w balonie,
– balon w szaszłyku,
– magiczna kolorowanka,
– mnożące się kulki,
– przenikające światełko ”D’lite

11.10. o godz. 9:00  cykl spotkań z Mistrzem – warsztaty edukacji morskiej

14.10.- Dzień Edukacji Narodowej

Z tej okazji najstarsza grupa, wraz z wychowawcą-p. Bogdą, przygotowuje uroczysty apel. Prosimy, aby tego dnia wszystkie Przedszkolaki ubrane były na galowo.

21.10 – 25.10 – tydzień warzywny.

Każda z grup, codziennie- przez cały tydzień, omawiać będzie warzywa, te przyniesione osobiście, ale również te z ogródka przedszkolnego. Będzie kolorowo i zdrowo. Przekonamy się, że warzywa nie służą jedynie do jedzenia. Jednocześnie będziemy zachęcać do odkrywania nowych, nieznanych smaków.

Na zakończenie tygodnia, tj.

25.10.o godz. 9:00

będziemy uczestniczyć w „Dniu Marchewki”. Wszystkie grupy spotkają się na „Urodzinach Królowej warzyw”, gdzie będą konkursy, wiersze, piosenki. Każda z grup, samodzielnie przygotuje pyszny, marchewkowy sok, który oczywiście będziemy wypijać ze smakiem. Prosimy aby wszystkie Dzieci ubrane były tego dnia w kolorze POMARAŃCZOWYM.

29.10. O GODZ.8:30

Zapraszamy wszystkie Dzieci na zdjęcia do kalendarza.