Głosowanie Budżet Obywatelski 2020

Szanowni Państwo,

W imieniu Prezydenta Miasta Gdańska uprzejmie informuję, że w dniach

9-23 września 2019 r.

odbywa się głosowanie w 7 edycji Budżetu Obywatelskiego. Głosować można samodzielnie przez Internet poprzez stronę www.gdansk.pl lub w punktach konsultacyjnych.

W tym roku chcielibyśmy zachęcić również Państwa do współpracy. Naszym celem jest zainteresowanie jak największej liczby mieszkańców Gdańska, w tym uczniów aby mogli mieć wpływ na rozwój miasta i współdecydować w wydatkowaniu pieniędzy publicznych.

Od tego roku po raz pierwszy w głosowaniu mogą wziąć udział wszyscy bez limitu wieku – nawet dzieci ( za zgodą opiekuna prawnego)

W załączeniu przesyłam plik graficzny z prośbą o zamieszczenie na Państwa stronach internetowych , profilach facebookowych.

Z góry dziękujemy za Państwa wsparcie i zaangażowanie w promowanie idei społeczeństwa obywatelskiego.

Marta Dzierżawska
Inspektor