GRUPA III – „Biedronki”

„BIEDRONKI”

Podobny obraz

Nazywamy się ,,Biedronki”. Mamy 5 lub 6 lat i większość z nas uczęszcza do przedszkola już trzeci rok. Zdążyliśmy już dobrze poznać się nawzajem. Wiemy, że w przedszkolu jest bardzo wesoło i miło spędzamy tutaj czas. Lubimy bawić się, rysować, śpiewać, tańczyć i budować z klocków. Nasze prace plastyczno-techniczne można podziwiać na tablicy w holu przedszkola.
Wspólnie z rodzicami wzbogacamy kąciki tematyczne w sali naszej grupy. W kąciku kuchennym bawią się zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Dużym zainteresowaniem cieszy się kącik przyrodniczy, który zmienia się wraz z porami roku.
Panie dbają, aby uatrakcyjnić nam czas. Pani Dorota i pani Asia uczą nas piosenek, wierszy, tańczą z nami i gimnastykują się. Przy stolikach wspólnie układamy puzzle, gramy w gry planszowe. Pani Krysia dba o nasze posiłki oraz o czystość naszej sali i łazienki.
Już za rok będziemy uczniami, dlatego pilnie przygotowujemy się do pójścia do szkoły.