Uroczystość zakończenia przedszkola w grupie „Biedronek”

Dnia 18.06.2019r w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Starszaki, które po wakacjach idą już do szkoły żegnały przedszkole.

Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny „Morskie opowieści”, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni rodzice docenili ten wysiłek gromkimi brawami. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały fotoalbumy zakupione przez rodziców, a także dyplomy ukończenia przedszkola i pamiątkowe zdjęcia.

Fotoalbumy, w których znalazły się zdjęcia z minionych lat przedszkolnych z pewnością będą wspaniałą pamiątką chwil spędzonych w przedszkolu. Przygotowaniem albumu zajęła się p. Małgosia Kosmala, której szczególnie serdecznie dziękujemy, bo wymagało to poświęcenia wielu godzin i przede wszystkim ogromnej chęci sprawienia radości dzieciom :)

Po uroczystości przyszedł czas na świętowanie. Dzieci, rodzice i nauczyciele wspólnie usiedli na poczęstunek, który przygotowali rodzice. Był czas na miłe rozmowy, uśmiechy, wspomnienia, a to wszystko w przyjemnej atmosferze, przy dobrej pogodzie i fantastycznym grillu :)

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały czas, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.

Zapraszamy do fotogalerii.