11.09.2019 o godzinie 9:00

BĘDZIEMY GOŚCIĆ W NASZYM PRZEDSZKOLU TEATR QFER W SPEKTAKLU „MAJSTERKLEPKOWICZ”

Spektakl o odwiecznym zamiłowaniu małych i większych chłopców do majsterkowania. Sprawa wydaje się oczywista, gdy trzeba coś „rozłożyć”, niestety komplikuje się, gdy potem trzeba to „złożyć”…

Zawiązanie akcji następuje w zakładzie mechanika Teodora Niedźwiedzia, do którego na naukę naprawy samochodów zgłasza się uczennica Kasia Marek. Dziewczynka zaczyna opowiadać bajkę o naiwnym Misiu i przebiegłym Lisku, bajkę, która wkręca w swe tryby i ją, i Teodora. Przedstawienie jest dynamiczne, rytmiczne, absorbuje widza narastającą różnorodnością odgłosów jeżdżących aut, mruczących silników, podśpiewywania, muzycznych opowieści, rozmów.

12. 09. 2019 o godzinie 17:00

odbędzie się zebranie z Rodzicami wszystkich grup.

Pierwsza część zebrania na sali gimnastycznej, w sprawach organizacyjnych z Dyrektorem przedszkola- panią Dorotą Berdys. Druga część zebrania odbędzie się na salach każdej z grup, w których Rodzice mają swoje Pociechy, z paniami z grupy. Liczymy na Państwa obecność.

13.09.2019 o godzinie 8:30

zapraszamy wszystkie Przedszkolaki na zdjęcia grupowe i indywidualne.

16.09- 20.09 .2019

W RAMACH REALIZACJI AUTORSKIEGO PROGRAMU

,,BEZPIECZNY I ZDROWY PRZEDSZKOLAK”

pod hasłem „Niebieski Tydzień”, gościć będziemy w przedszkolu:

• 16 oraz 17 września o godz.9:00 – Straż Miejską ,
  • 19 września o godz.9:00- funkcjonariuszkę Policji z IX Komisariatu w Gdańsku.

Dzieci poznają zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię z sygnalizacją świetlną oraz bez niej, jak również bezpiecznego podróżowania samochodem.

Na zakończenie tygodnia, tj. 20.09 (piątek) będziemy obchodzić

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Każda z grup na swojej sali organizuje świetną zabawę, muzykę i tańce, będą gry i konkursy. To będzie wyjątkowy, pełen niespodzianek dzień.